Buna ziua, va rog sa ma ajutati cu urm. problema de casa lV. Ionel cumpara de la librarie cateva caiete de 80 de bani bubata si tot atatea caiete de 2 lei bucata, platind pe acestea din urma cu 4 lei si 80 de bani mai mult decat pe cele de 80 de bani bucata. Cate caiete a cumparat Ionel?